تشک طبى
بك لينك ايراني
طراحى سايت
تبليغات رايگان در اينترنت
سئو سايت
فلزياب
فارسي ساز crm
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :bmsd
تاريخ: 1395/10/22  ساعت: ۰۵

سيستم فارسي ساز crm و تقويم شمسي شركت سامانه‌هاي مديريت منطبق بر آخرين استاندارهاي ارائه شده توسط شركت مايكروسافت جهت تامين نيازهاي كاربران فارسي زبان طراحي و توليد شده است. فارسي ساز و شمسي ساز نرم افزار مايكروسافت دايناميك سي آر ام 2016 شركت سامانه‌هاي مديريت، همانند ساير Language Packهاي ارائه شده توسط شركت مايكروسافت توليد شده است و در به روز رساني‌هاي اين نرم افزار كاملا سازگار عمل مي‌كند. امكان انتخاب مجزاي تقويم و زبان در اين سيستم، موجب سهولت كاربري آن با توجه به نياز كاربران مي‌شود. همچنين اين سيستم امكان استفاده از تقويم شمسي در كليه بخش‌هاي مورد نياز ازجمله فرم‌ها، نماها، فعاليت‌ها (پست الكترونيك، پيامك، تلفن و ...)، نمودارها، گزارش‌ها و خروجي‌هاي نرم افزار را براي كابران فراهم كرده است.

 

ترجمه دقيق، صحيح و سليس واژگان و اصطلاحات در اين سيستم، سبب سهولت بيشتر در استفاده از نرم افزار براي كاربران شده است. از ديگر ويژگي‌هاي نرم افزار فارسي ساز و تقويم شمسي سامانه‌هاي مديريت، طراحي و توليد استاندارد اين محصول است كه از هرگونه تاثير نامطلوب اين سيستم بر عملكرد و كاهش سرعت نرم افزار 2016 Microsoft Dynamics CRM جلوگيري كرده است. اين سيستم از Microsoft Outlook و نسخه موبايل نرم افزارمايكروسافت CRM نيز پشتيباني مي‌نمايد.

علاوه بر قابليت‌هاي ذكر شده، پشتيباني مطمئن و بروزرساني‌هاي سيستم فارسي ساز و تقويم شمسي شركت سامانه‌هاي مديريت در راستاي پوشش نيازها و ايجاد بيشترين ارزش براي مشتريان، بستر استفاده گسترده و مطمئن از اين محصول را براي سازمان‌ها فراهم نموده است.


:
برچسب‌ها:

[ ]